Informacja

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, do 7 czerwca zostaje przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym. Nauka nadal będzie się odbywać na odległość.
Dokładamy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, by edukacja w tej formie była możliwa do realizowania dla naszych uczniów. Jesteśmy z Wami w kontakcie – poprzez e-dziennik oraz inne kanały komunikacji. Prowadzimy systematyczne zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych komunikatorów. Jeżeli uczeń lub rodzic nie odbiera informacji od nauczycieli i w żaden inny sposób nie kontaktuje się z nimi, to w dzienniku na zajęciach zostaje wpisana nieobecność. Dlatego bardzo ważne jest, aby uczeń odbierał wiadomości do niego adresowane. W przypadku pojawienia się problemów, prosimy pisać wiadomości do nauczycieli, by na bieżąco mogli odpisywać na pytania i rozwiązywać problemy. Jeżeli Państwa dziecko nie ma aktywnego konta na e-dzienniku, prosimy o wiadomość.

Rozporządzenie MEN daje nam prawo oceniania uczniów za wykonane prace, polecenia, działania. Oceniamy nie tylko konkretne efekty pracy, ale przede wszystkim zaangażowanie i aktywność uczniów. Oceny są widoczne w e-dzienniku tak, jak to miało miejsce dotychczas. Ponadto, w e-dzienniku pojawił się nowy moduł: zadania domowe do zadawania i przesyłania prac uczniów. Część zadań polecanych uczniom wymaga wykorzystania zasobów online, a inne skierowane są na pracę z podręcznikiem, nutami i oczywiście instrumentem.
Dziś my dorośli, a przez nasze postawy, także nasze dzieci, otrzymujemy bardzo trudną i może najważniejszą lekcję w życiu.
Od 27 kwietnia nasza Szkoła, w związku z termomodernizacją, zmieniła swoją siedzibę na budynek przy ul Kopernika 8. Przypominam również, że cały czas pracujemy rotacyjnie i głównie zdalnie wypełniamy swoje obowiązki. Jesteśmy cały czas dostępni pod nr telefonów:
Dyrektor 607-953-899,
Sekretarz 514-769-809,
Księgowa 512-624-376
Referent 693-270-241
Pozdrawiając serdecznie, życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju oraz odkrywania radości również ze zdalnego nauczania.

Dyrektor Szkoły – Barbara Bońkowska